Reklamace a vrácení zboží

Prádlo ti nesedí, netrefili jste velikost, není dle vašich představ či je poškozené.

Občas se může něco přihodit a zboží je potřeba vrátit nebo vyměnit. Prosím se všemi těmito záležitostmi nás kontaktujte na email gregorien.lingerie@email.cz. Níže najdete veškeré potřebné informace i s formulářem pro odstoupení od smlouvy.

 Výměna zboží

Nesedí vám velikost, vybrali jste si špatný produkt. Není problém zboží vyměnit. Zboží nám zašlete zpět do 14 dní od jeho převzetí. Doručené zboží prosím zabalte i se štítky a spolu s formulářem, kde vyplníte za co si přejete zboží vYměnit zašlete na adresu Radka Gregušová Vážany 173 Vyškov 682 01. Vaši výměnu se budeme snažit vyřídit co nejrychleji to bude možné. Nejpozději však do 14 dnů.

Vrácení zboží

Na vrácení zboží máte nárok bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zásilky. Budeme však rádi, když se s námi podělíte o důvod vašeho vrácení. Můžeme tak dlouhodobě pracovat na zlepšení našich služeb. Reklamované zboží prosím zabalte a zašlete zpět na adresu Radka Gregušová Vážany 173 Vyškov 68201. K vrácení zboží přijmeme jen nenošené, nijak nepoškozené zboží.

Reklamace

Může se stát chyba na naší straně a za to se předem omlouváme. Pokud vám zboží dorazí s vadou máte nárok na reklamaci. Zboží můžete reklamovat ve lhůtě 24 měsíců od doručení. Na vyřízení máme 30 dní. Zboží nám prosím zabalte a zašlete na výše zmíněnou adresu spolu s vyplněným formulářem.

Víc naleznete v Obchodní podmínky

Formulář ke stažení

Formulář